vbt
23 آذر 1401 - 23:33

اجازه بازگشایی و ایجاد معبر غیرمجاز جهت دام در دامشهر را نمی دهیم

قم-معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قم با اشاره به گزارشی مبنی ایجاد درب‌های غیرمجاز به خیابان توسط واحدهای مستقر در دامشهر گفت:اجازه بازگشایی و ایجاد معبر غیرمجاز داده نمی شود.

به گزارش، خبرنگار مهر، احمد حاجی‌زاده در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا که در سالن جلسات امام جواد (ع) استانداری قم برگزار شد، در خصوص گزارشی مبنی بر ایجاد درب‌های غیرمجاز به خیابان توسط واحدهای مستقر در شهرک دامشهر، اظهار کرد: اقدامات لازم در راستای مسدودسازی این درب‌ها با قید فوریت انجام شود.

وی ادامه داد: همچنین با توجه به اینکه از این درب‌ها بدون هیچ نظارتی دام‌ها از دامشهر خارج می‌شوند باید نسبت به پیشگیری از ایجاد مجدد و درب‌های جدید نیز اقدامات لازم صورت بگیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم با اشاره به لزوم مبارزه با قاچاق ارز، مطرح کرد: باید ابعاد مختلف این موضوع در جلسات کمیسیون‌های تخصصی موردبررسی قرار بگیرد.

وی با بیان اینکه تمام کمیته‌ها باید مطابق دستورالعمل‌ها فعالیت داشته باشند، عنوان کرد: اگر کمیته‌ای در این عرصه کم‌کاری داشته باشد با جدیت مورد برخورد قرار خواهد گرفت.

حاجی‌زاده اضافه کرد: دامشهر از اهمیت بسیاری برخوردار است و برای جمع‌کردن حاشیه‌های آن باید یک اراده جدی وجود داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه باید از ظرفیت‌های تشکل‌های مردمی استفاده شود، خاطرنشان کرد: تشکل‌های موفق بسیاری وجود دارند که اگر از ظرفیت آن‌ها استفاده شود قطعاً شاهد اتفاقات مؤثری خواهیم بود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 911368